Jak i czym dojechać do Ptak Warsaw Expo Al. Katowicka 62 w Nadarzynie

  • Samochodem - 15 minut samochodem z centrum Warszawy, 10 minut z lotniska Chopina – czymkolwiek jedziesz, do Ptak Warsaw Expo zawsze jest blisko.
  • Autobusem - Większość autobusów przyjeżdża i odjeżdża z terminali autobusowych: Dworca Zachodniego (Warszawa Zachodnia PKS) oraz Dworca Wschodniego (Warszawa Wschodnia PKS) znajdujących się obok dworców kolejowych o tych samych nazwach. Odwiedzającym Warsaw Expo, sugerujemy skorzystanie z terminalu znajdującego się na Dworcu Zachodnim ze względu na dogodne połączenia z międzynarodowymi liniami autobusowymi; Eurolines i Ecolines. Ekspresowa linia autobusowa Polski Bus (z Pragi, Bratysławy, Wiednia i Berlina) zatrzymuje się na przystankach autobusowych Metro Młociny i Metro Wilanowska, które są dobrze skomunikowane z Warszawską linią metra.
  • Komunikacją ZTM - Warsaw Expo znajduje się w zachodniej strefie podmiejskiej Warszawy niedaleko Nadarzyna. Dojeżdżają tu linie podmiejskie 703, 711 z przystanku P+R Krakowska. Należy wysiąść na przystanku Paszków. Autobusy miejskie jeżdżą raz na pół godziny, zwykle w godzinach 5:00-23:00(z wyjątkiem autobusów nocnych). Zalecamy każdorazowo sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Przy zakupie biletów należy pamiętać, że Warsaw Expo jest w 2 strefie biletowej.


Wyświetl większą mapę

stowarzyszenie